Lubiana Daisy – kolekcja porcelany do domu i gastronomii

Lubiana Daisy

Polska porcelana cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale także i na świecie. Po zastawy stołowe czy kawowe przyjeżdżają fascynaci piękna ze wszystkich zakątków globu. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja porcelany Lubiana Daisy.

Lubiana – polska fabryka porcelany

Lubiana jest marką, którą doceniają nie tylko prywatne osoby, ale także restauratorzy. W fabryce powstają nowoczesne zastawy stołowe, które doskonale się prezentują, a przy okazji są niezwykle solidnie wykonane. Na pewno taki zestaw świetnie nada się na prezent ślubny lub jako zestaw do wykwintnej restauracji czy hotelu. Oprócz kompletów dostępne są również pojedyncze egzemplarze, dzięki czemu można skomponować wedle własnego uznania zastawę kawową lub stołową.

Kolekcja porcelany Lubiana Daisy – wysoka jakość

Kolekcja Daisy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią sobie eleganckie, a przy tym nowoczesne rozwiązania. Polska porcelana Lubiana z https://bokono.pl/pl/c/Lubiana-Daisy/1427 cieszy się dużym uznaniem. Dużą zaletą jest fakt, że porcelana nadaje się do mycia w zmywarce. Z pozoru może wydawać się, że zastawa porcelanowa jest krucha i delikatna. Jednak nie jest to prawda. Do produkcji wykorzystuje się standaryzowane surowce, które wypalane są w specjalistycznych piecach, dzięki temu porcelana jest wytrzymała i odporna na mechaniczne uszkodzenia. Z biegiem czasu nie matowieje, a kolory pozostają naturalne.

Dlaczego warto wybrać porcelanę Lubiana Daisy?

Spożywanie posiłków powinno być celebracją. Na porcelanowych talerzach jedzenie prezentuje się nie tylko lepiej, ale także jest smaczniejsze. Porcelana wyróżnia się nowoczesną formą, a przy tym jest funkcjonalna. Wygląda bardzo okazale i można korzystać z niej przez wiele lat. Duży wybór zestawów i pojedynczych produktów sprawia, że można dobrać idealny dla siebie komplet.