Lampy owadobójcze – Skuteczna ochrona

lampy owadobójcze

Lampa owadobójcza działa bez chemikaliów, oparów i zapachów. Dlatego jest to najlepsza lampa zabijająca komary, ponieważ szanuje Twoje zdrowie i zdrowie planety. Lampa owadobójcza ultrafioletowa działa poprzez emitowanie częstotliwości światła, które przyciągają komary i możesz jej używać w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Lampy owadobójcze – to musisz wiedzieć

Lampy owadobójcze wabią różne rodzaje robaków do zamkniętej przestrzeni otoczonej metalowymi siatkami i porażają je prądem. Zewnętrzna część urządzenia jest zazwyczaj wykonana z plastiku lub metalu, aby pomieścić dodatkowe elementy i jest w różnych kształtach i rozmiarach. Żarówki wewnątrz emitują światło fluorescencyjne (rtęć, neon lub światło ultrafioletowe), aby przyciągnąć insekty do urządzenia. Elektryczność przemieszcza się przez siatki druciane otaczające żarówkę, aby następnie zabić owady.lampy owadobójcze

Lampy owadobójcze – zalety użytkowania

Technologia zastosowana przy tworzeniu urządzeń wykorzystuje najlepszą strategię zabijania szkodliwych owadów. Nawet jeden komar nie przeżyje, gdy użyjesz lampy owadobójczej. Wysokie żarówki LED przyciągają komary, a kiedy dotrą do żarówki, zostają wykończone. Lampy owadobójcze są w pełni bezpieczne – w przeciwieństwie do repelentów, które mogą emitować niektóre substancje chemiczne, które są szkodliwe dla naszego ciała, a niektóre są rakotwórcze. Lampy owadobójcze są bezpieczne w użyciu, ponieważ nie uwalniają żadnych chemikaliów. Jedynym problemem jest to, że niektóre produkują pewne dźwięki podczas zabijania komara i dźwięk może być drażniący dla niektórych właścicieli domów. Urządzenia są lekkie; stąd można je przenosić gdziekolwiek chcesz. Jeśli masz zamiar używać ich na zewnątrz, można wziąć je tam, pod warunkiem, że bateria jest w pełni naładowana. Klatki obudowujące żarówkę wykonane są z materiału izolacyjnego, który sprawia, że użytkownik może je bezpiecznie przenosić i trzymać. Wielofunkcyjność: oprócz zabijania komarów, lampy owadobójcze mogą być używane do zapewnienia oświetlenia w pomieszczeniu. Poza tym, nie tylko zabijają komary, ale także inne owady, które mogą przeszkadzać w domu. Opłacalne: urządzenia te nie są tak drogie, ale są opłacalne w porównaniu ze środkami chemicznymi typu spray.